‌سم موش کش فسترک بلاکس

تا زمانی که سم طعمه موش کش فسترک بلاکس وجود دارد، نگرانی در مورد یک موش یا حتی لانه چند صد تایی آن ها بی مورد است، تمام کسانی که یک بار از این سم برای از بین بردن موش ها استفاده کرده اند این موضوع را به خوبی می دانند.

سم کشنده موش فسترک بلاکس

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک کیلویی: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو کیلویی: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     ۵ کیلویی: ۲/۱۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

 

موش‌ ها اغلب در محیط های بسیار آلوده زندگی می کنند و بدن این جوندگان به طور مداوم در تماس با آلودگی ها قرار دارد، به همین دلیل وجود یک موش در محیط زندگی انسان ها خطرات بزرگی برای سلامتی می آفریند.

از طرفی این جانوران کوچک با دندان های محکم خود دائماً در حال جویدن هستند و خسارات زیادی در تاسیسات به وجود می آورند، جدای از همه این ها، وجود یک موش‌ مزاحم در خانه، وضعیت ناخوشایند روانی برای ساکنین آن فراهم خواهد کرد. یک موش به سرعت نور، به تعداد دو، سه، ده و حتی صدها موش تکثیر شده و آسایش شما را سلب می کند. بنابراین استفاده از یک سم‌ قوی برای از بین بردن آن ها ضروری خواهد بود.

سم موش کش فسترک بلاکس چیست؟

این سم بهترین و قوی ترین راه ریشه کنی تضمینی تمام موش‌ های موجود در حوزه زندگی شماست.
طعمه کشنده موش فسترک بلاکس ساخت کشور آلمان _ شرکت بایر توانسته چند سال پیاپی، عنوان ” مؤثرترین موش کش جهان ” را از آن خود کند. این سم به صورت پلت یا همان قطعات کوچک خوراکی مکعبی و به صورت رنگی ارائه می شود.
هر بسته ۱ کیلو گرمی سم موش کش فسترک بلاکس حاوی تعدادی زیادی پلت بسیار خوشمزه برای موش ها می باشد.

هر پلت به اندازه کافی برای کشتن چند موش، دارای مواد موثر و کشنده است، به همین دلیل حتی اگر موش بخشی از طعمه را بخورد، باز سرنوشتی جز مرگ در انتظارش نخواهد بود.

ترکیبات سازنده سم طعمه فسترک بلاکس

برای ساخت این سم از ترکیباتی بسیار قوی بهره گرفته شده است.
این مواد عبارتند از:

  • برادیفاکوم
  • تریکوسن
  • پاراسوئید

این مواد اولاً با بیشترین قدرت، موش ها را از بین می برند و ثانیاً وجود پارافین در این ترکیبات به ماندگاری طولانی مدت سم در محیط کمک می کند.

روش استفاده از سم موش کش فسترک بلاکس

سم کشنده موش فسترک بلاکس

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک کیلویی: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو کیلویی: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     ۵ کیلویی: ۲/۱۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

سم را در مکان های مناسب که موش ها در آن بیشترین میزان رفت و آمد را دارند قرار داده و طعمه گذاری نمایید، دقت داشته باشید که در هنگام طعمه گذاری حتما از دستکش استفاده کنید. زیرا موش ها قادر به تشخیص بوی انسان هستند و طعمه هایی که این بو را بدهند را نخواهند خورد. در مرحله بعدی فقط باید منتظر باشید تا نابودی و انقراض موش ها در مکان مورد نظر را به چشم خود ببینید.

امتیازات بهترین سم موش کش با نام تجاری فسترک بلاکس

با استفاده از سم موش کش فسترک بلاکس آرامشی را که موش ها از شما گرفته اند، پس خواهید گرفت. این سم قادر به کشتن انواع موش خانگی و موش های صحرایی از هر نوع، جنس و نژاد می باشد، اندازه موش ها با میزان اثربخشی سم ارتباط نداشته و همه موش ها به کلی از بین خواهند رفت.

تا کنون هیچ موردی از مقاوم شدن موش ها نسبت به این سم مشاهده و گزارش نشده و این امتیاز بزرگی برای یک آفت کش محسوب می شود. این سم در محیط داخلی و خارج از ساختمان ها قابل استفاده است، زیرا مواد به کار رفته در ترکیب آن سبب حفظ کیفیت طعمه، چه در داخل و چه خارج از محیط ساختمان می شود.

سم موش کش فسترک بلاکس هیچ خطری برای کودکان یا حیوانات خانگی به وجود نمی آورد!

استفاده آسان

استفاده از آن بسیار راحت است و هیچ مزاحمتی و خطری برای ساکنین ایجاد نمی کند.

بدون بو

هیچ گونه بخار، بو یا گاز سمی از طعمه های موش کش فسترک بلاکس متصاعد نمی شود.
در نتیجه نیازی به تخلیه محیط برای طعمه گذاری ندارید.

قابل استفاده به مدت طولانی

موش کش فسترک بلاکس نسبت به بارندگی و آب مقاوم است.
این سم بهترین گزینه برای از بین بردن موش ها در زمین های کشاورزی می باشد.

سم طعمه فسترک بلاکس کاملاً سازگار با محیط زیست است.

هیچ سمی برای از بین بردن تمام انواع موش و موش صحرایی به اندازه سم موش کش فسترک بلاکس موثر و مقرون به صرفه نیست. از این سم‌ می توان در مکان های زیر بیشترین بهره را برد.

  • دامداری ها
  • مرغداری ها
  • اماکن صنعتی

این سم طعمه ماندگاری بسیار بالایی در محیط دارد و منظور از این ماندگاری تنها باقی ماندن فیزیکی طعمه در محیط نیست، در ساخت سم از مواد مختلفی استفاده شده تا اثربخشی آن را ۹ ماه پس از قرار گرفتن در محیط حفظ کنند.

این طعمه موش کش به گونه ای منحصر به فرد طراحی شده تا موش‌ ها را به سمت خود جذب کند، طعمه ها دارای بوی خاصی بوده که فقط برای موش‌ ها جالب و قابل استشمام است.
بوی این طعمه ها به نحوی است که موش ها را به سرعت به سمت خود جذب می کند

شکل طعمه به صورت مکعبی و دارای کنج و گوشه های زیادی است که موش را ترغیب به جویدن آن می کند، مزه طعمه برای موش‌ ها بسیار خوشایند است و سبب می شود موش به خوردن آن ادامه دهد.

سم کشنده موش فسترک بلاکس

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک کیلویی: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو کیلویی: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     ۵ کیلویی: ۲/۱۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

در وسط هر طعمه سوراخی وجود دارد که از طریق آن می توانید طعمه را بیاویزید و آن را ثابت نگه دارید تا در فضای باز، جریان هوا یا آب آن را جابجا ننماید.

هر چند میزان اثربخشی این سم فوق العاده با کیفیت خارجی توسط سازمان های کنترل کیفی اروپا به اثبات رسیده است اما گروه mousekiller.ir نیز به نوبه خود، کیفیت این محصول بی همتا را ضمانت می نماید تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده از این سم استفاده و موش های مزاحم را از صحنه زندگی محو کنند.

سفارش سم از طریق:
Background Image
×