رفتن به محتوای اصلی

موش ها اغلب در محیط های بسیار آلوده زندگی می کنند و بدن این جوندگان به طور مداوم در تماس با آلودگی ها قرار دارد. به همین دلیل وجود یک موش در محیط زندگی انسان ها خطرات بزرگی برای سلامتی می آفریند. از طرفی این جانوران کوچک با دندان های محکم خود دائماً در حال جویدن هستند و خسارات زیادی در تاسیسات به وجود می آورند. جدای از همه این ها، وجود یک موش مزاحم در خانه، وضعیت ناخوشایند روانی برای ساکنین آن فراهم می کند. یک موش به سرعت نور، به دو، سه، ده و حتی صدها موش مبدل می شود و آسایش شما را سلب می کند.

اما تا زمانی که سم طعمه موش کش فسترک بلاکس وجود دارد، نگرانی در مورد یک موش یا حتی کلونی چند صد تایی آن ها بی مورد است. تمام کسانی که یک بار از این سم برای از بین بردن موش ها استفاده کرده اند این موضوع را به خوبی می دانند.

سم موش کش فسترک بلاکس چیست؟

این سم بهترین و قوی ترین راه ریشه کنی تضمینی تمام موش های موجود در حوزه شماست. طعمه کشنده موش فسترک بلاکس ساخت کشور ……… توانسته چند سال پیاپی، عنوان ” مؤثرترین موش کش جهان ” را از آن خود کند. این سم به صورت پلت یا همان قطعات کوچک خوراکی مکعبی و به صورت رنگی ارائه می شود. هر بسته ……. گرمی سم موش کش فسترک بلاکس حاوی ……. عدد پلت است.

هر پلت به اندازه کافی برای کشتن چند موش، دارای مواد موثر و کشنده است. به همین دلیل حتی اگر موش بخشی از طعمه را بخورد، باز سرنوشتی جز مرگ در انتظارش نخواهد بود.

ترکیبات سازنده سم طعمه فسترک بلاکس

برای ساخت این سم از ترکیباتی چون ……….. و ……….. و ………… بهره گرفته شده است. این مواد اولاً با بیشترین قدرت، موش ها را از بین می برند و ثانیاً وجود پارافین در این ترکیبات به ماندگاری طولانی مدت سم در محیط کمک می کند.

روش استفاده سم موش فسترک بلاکس

سم را در مکان های مناسب که موش ها در آن بیشترین میزان رفت و آمد را دارند قرار دهید و طعمه گذاری کنید. دقت داشته باشید که در هنگام طعمه گذاری حتما از دستکش استفاده کنید زیرا موش ها قادر به تشخیص بوی انسان هستند و طعمه هایی که این بو را بدهند نمی خورند.

در مرحله بعدی فقط باید منتظر باشید تا نابودی و انقراض موش ها در مکان مورد نظر را به چشم خود ببینید.

چند کلمه حرف حساب

با استفاده از سم موش کش فسترک بلاکس آرامشی را که موش ها از شما گرفته اند، پس خواهید گرفت.

این سم قادر به کشتن موش و موش های صحرایی از هر نوع، جنس و نژاد می باشد. سایز موش ها بر میزان اثربخشی سم اثری ندارد و همه موش ها را از بین خواهد برد.

تا کنون هیچ موردی از مقاوم شدن موش ها نسبت به این سم مشاهده و گزارش نشده و این امتیاز بزرگی برای یک آفت کش محسوب می شود.

این سم در محیط داخلی و خارج از ساختمان ها قابل استفاده است. زیرا مواد به کار رفته در ترکیب آن سبب حفظ کیفیت طعمه، چه در داخل و چه خارج از ساختمان می شود.

سم موش کش فسترک بلاکس هیچ خطری برای کودکان یا حیوانات خانگی به وجود نمی آورد.

استفاده از آن بسیار راحت است و هیچ مزاحمتی برای ساکنین ایجاد نمی کند.

هیچ گونه بخار، بو یا گاز سمی از طعمه های موش کش فسترک بلاکس متصاعد نمی شود و در نتیجه نیازی به تخلیه محیط برای طعمه گذاری ندارید.

موش کش فسترک بلاکس نسبت به بارندگی و آب مقاوم است. به همین دلیل سمی ایده آل برای از بین بردن موش ها در زمین های کشاورزی می باشد. چرا که سم طعمه فسترک بلاکس سازگار با محیط زیست است.

همچنین هیچ سمی برای از بین بردن تمام انواع موش و موش صحرایی در دامداری ها و مرغداری ها و در اماکن صنعتی به اندازه سم موش کش فسترک بلاکس موثر و مقرون به صرفه نیست.

ماندگاری بسیار بالایی در محیط دارد و این ماندگاری تنها باقی ماندن فیزیکی نیست. در ساخت سم از مواد مختلفی استفاده شده تا، اثربخشی آن را …….. ماه پس از قرار گرفتن در محیط نیز، حفظ کنند.

این طعمه به گونه ای منحصر به فرد طراحی شده تا موش ها را به سمت خود جذب کند. این طعمه ها دارای بویی بوده که فقط برای موش ها قابل استشمام است. بوی این طعمه به نحوی است که موش ها را به سرعت جذب می کند. همچنین شکل طعمه به صورت مکعبی و دارای کنج و گوشه های زیادی است که موش را ترغیب به جویدن آن می کند. مزه طعمه برای موش ها بسیار خوشایند است و سبب می شود موش به خوردن آن ادامه دهد.

در وسط هر طعمه سوراخی وجود دارد که از طریق آن می توانید طعمه را بیاویزید و آن را ثابت نگه دارید تا در فضای باز، جریان هوا یا آب آن را جابجا ننماید.

هر چند میزان اثربخشی این سم فوق العاده با کیفیت خارجی توسط سازمان های کنترل کیفی اروپا به اثبات رسیده است اما گروه mousekiller.ir نیز به نوبه خود، کیفیت این محصول بی همتا را ضمانت می نماید. تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده از این سم استفاده و موش های مزاحم را از صحنه زندگی محو کنند.

 

بازگشت به بالا